logo
Wersja dla niedowidzących
  
      
corner
Statystyki
Rejestr zmian
Mapa strony
Instrukcja biuletynu
Pliki do pobrania
corner
  
corner corner
corner corner
 JEDNOSTKI ORGANIZACYJNE
plus Jednostki budżetowe
plus Instytucje kultury
plus Zakłady budżetowe
plus Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
plus Spółki akcyjne
plus Spółki z o.o.
A A A


dfadfadf

Aktualizowana lista instytucji korzystających z naszego rozwiązania:

Gmina Barlinek - http://gmina.barlinek.sisco.info
Powiat bieruńsko-lędziński - http://powiat.bierunsko-ledzinski.sisco.info
Powiat brzeski (opolski) - http://powiat.brzeski.opolski.sisco.info
Gmina Budry - http://gmina.budry.sisco.info
Gmina Chojnów - http://miasto.chojnow.sisco.info
Gmina Grodków - http://gmina.grodkow.sisco.info
Gmina Głuszyca - http://gmina.gluszyca.sisco.info
Gmina Hanna - http://gmina.hanna.sisco.info
Gmina Iłowa - http://gmina.ilowa.sisco.info
Gmina Janowice Wielkie - http://gmina.janowice.wielkie.sisco.info
Powiat jeleniogórski - http://powiat.jeleniogorski.sisco.info
Powiat kwidzyński - http://powiat.kwidzynski.sisco.info
Gmina Malczyce - http://gmina.malczyce.sisco.info
Gmina Marcinowice - http://gmina.marcinowice.sisco.info
Gmina Mstów - http://gmina.mstow.sisco.info
Gmina Nowa Brzeźnica - http://gmina.nowa.brzeznica.sisco.info
Powiat nyski - http://powiat.nyski.sisco.info
Powiat Opole - http://miasto.opole.sisco.info
Gmina Piekoszów - http://gmina.piekoszow.sisco.info
Gmina Pozezdrze - http://gmina.pozezdrze.sisco.info
Gmina Sitkówka-Nowiny - http://gmina.sitkowka-nowiny.sisco.info
Gmina Skarbimierz - http://gmina.skarbimierz.sisco.info
Gmina Skępe - http://gmina.skepe.sisco.info
Gmina Stryków - http://gmina.strykow.sisco.info
Gmina Sulików - http://gmina.sulikow.sisco.info
Gmina Susz - http://gmina.susz.sisco.info
Gmina Szczebrzeszyn - http://gmina.szczebrzeszyn.sisco.info
Gmina Walim - http://gmina.walim.sisco.info
Gmina Węgorzewo - http://gmina.wegorzewo.sisco.info
Powiat węgorzewski - http://powiat.wegorzewski.sisco.info
Gmina Wołów - http://gmina.wolow.sisco.info
Powiat wołowski - http://powiat.wolowski.sisco.info
Powiat wyszkowski - http://powiat.wyszkowski.sisco.info
Gmina Wąchock - http://gmina.wachock.sisco.info
Gmina Zawidów - http://miasto.zawidow.sisco.info
Gmina Łambinowice - http://gmina.lambinowice.sisco.info
Gmina Żmigród - http://gmina.zmigrod.sisco.info
Powiat żarski - http://powiat.zarski.sisco.info
PUP Białystok - http://pup.bialystok.sisco.info
PUP Bielsko Biała - http://pup.bielsko-biala.sisco.info
PUP Brzeg - http://pup.brzeg.sisco.info
PUP Działdowo - http://pup.dzialdowo.sisco.info
PUP Góra - http://pup.gora.sisco.info
PUP Grójec - http://pup.grojec.sisco.info
PUP Hajnówka - http://pup.hajnowka.sisco.info
PUP Jawor - http://pup.jawor.sisco.info
PUP Kępno - http://pup.kepno.sisco.info
PUP Lębork - http://pup.lebork.sisco.info
PUP Leszno - http://pup.leszno.sisco.info
PUP Lubin - http://pup.lubin.sisco.info
PUP Olesno - http://pup.olesno.sisco.info
PUP Opole - http://pup.opole.sisco.info
PUP Ostrów Maz. - http://pup.ostrow.mazowiecki.sisco.info
PUP Oława - http://pup.olawa.sisco.info
PUP Poddębice - http://pup.poddebice.sisco.info
PUP Radom - http://pup.radom.sisco.info
PUP Ruda Śląska - http://pup.ruda.slaska.sisco.info
PUP Sejny - http://pup.sejny.sisco.info
PUP Siemianowice Śl. - http://pup.siemianowice.slaskie.sisco.info
PUP Siemiatycze - http://pup.siemiatycze.sisco.info
PUP Sokółka - http://pup.sokolka.sisco.info
PUP Starogard Gdański - http://pup.starogard.gdanski.sisco.info
PUP Strzelce Krajeńskie - http://pup.strzelce.krajenskie.sisco.info
PUP Szydłowiec - http://pup.szydlowiec.sisco.info
PUP Wałbrzych - http://pup.walbrzych.sisco.info
PUP Wysokie Mazowieckie - http://pup.wysokie.mazowieckie.sisco.info
PUP Zielona Góra - http://pup.zielona.gora.sisco.info
PUP Ząbkowice Śl. - http://pup.zabkowice.slaskie.sisco.info
PUP Świętochłowice - http://pup.swietochlowice.sisco.info
PUP Łódź 1 - http://pup.lodz1.sisco.info
PUP Łódź Wschód - http://pup.lodz-wschod.sisco.info
PUP Żary - http://pup.zary.sisco.info
UPP Kraków - http://pupf.krakow.sisco.info
WUP Wałbrzych - http://wup.walbrzych.sisco.info
WUP Zielona Góra - http://wup.zielona.gora.sisco.info
CELPA SA - http://celpa.sisco.info
Gimnazjum im. Macieja Rataja (Żmigród) - http://mrat.sisco.pl
IV Wojskowy Szpital Kliniczny we Wrocławiu - http://4wsk.sisco.info
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie - http://mopr.leszno.sisco.info
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna -
Sąd Apelacyjny - http://sadapelacyjny.sisco.info
Urząd Gminy Żmigród - http://zpkzmigrod.sisco.info
Urząd Gminy Żmigród - http://spzmigrod.sisco.info
W. F. O. Ś. i G. W. w Warszawie - http://wfosigw.sisco.info
Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie - http://pogotowie.olsztyn.sisco.info
Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. prof. T. Bilikiewicza - http://wsp.sisco.info
Związek Miast Polskich -

Osoba, która wprowadzała dane: Administrator
Data ostatniej aktualizacji: 2004-06-14 17:22:49

Wersja do wydruku...

corner   corner